люба
Запитана дали Иван и Андрей имат индиректна вина за кончината на Васа Ганчева, журналистката Люба Кулезич заяви за „Дартнюз“ : „Да, мисля, че се дължи и на тях. Ще се изтрепем. Ще се избием с чукове и винкели. Тази смърт е предупреждение. Който се чувства виновен да ходи на църква и да се моли Господ да му прости“.
