“Локо” взе точка на Левски в София

Споделете лесно и бързо тази публикация

Мачаът на стадион „Георги Аспарухов” започна вяло. Двата отбора не показаха всичко, на което са способни през първото полувреме, което премина доста скучно за зрителите. Нямаше и сериозни опасности и пред двете врати, пишат от RegNews.bg

Доста по-интересен футбол предложиха двата тима през второто полувреме. Още в 47-та минута удар от пряк свободен удар изведе домакините напред в резултата, след като Адениджи бе точен за Левски. В 50-та минута опасен удар извън наказателното поле на Аниете мина покрай вратата. Две минути по-късно Ники Банков успя да отрази удар на Левски, след като нападател от противниковия отбор се оказа с топката лице в лице с него.

Гостите обаче бързо успяха да излязат от шока и в 58 минута Кифуети върна равенството в мача, след като засече с глава центриране отдясно. 20 минути преди края на срещата Л. Генчев бе заменен от Н’Донгала. 5 минути по късно Узунов също бе заменен и в игра се появи Муса. До края на мача имаше още няколко опасни положения пред двете врати, които в крайна сметка не промениха крайното 1:1.