17.06.2026

Общината пуска повече автобуси до Витоша

Общината пуска повече автобуси до Витоша, след като през последните две седмици планината се оказа практически недостъпна заради „тапи“ по пътя за „Алеко“.

Прави се проверка и на съоръженията, които спряха работа в събота.

Предвижда се забраната за качването на автомобили в планината да се увеличи с още час и да важи през почивните дни от 11 до 15 ч.

Ще бъде проверено и състоянието на хижите, които са около 100, но в момента са отворени само 20.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

CAPTCHA ImageChange Image