Общината пуска повече автобуси до Витоша
Общината пуска повече автобуси до Витоша, след като през последните две седмици планината се оказа практически недостъпна заради „тапи“ по пътя за „Алеко“.
Прави се проверка и на съоръженията, които спряха работа в събота.
Предвижда се забраната за качването на автомобили в планината да се увеличи с още час и да важи през почивните дни от 11 до 15 ч.
Ще бъде проверено и състоянието на хижите, които са около 100, но в момента са отворени само 20.
