14.02.2025

Допълнителен градски транспорт в София на Архангелова задушница

За улеснение на столичани на Архангелова задушница от общината осигуряват временни трамвайни и автобусни линии.

„Временна трамвайна линия 7А с маршрут кв. „Манастирски ливади-Запад“ – кв. „Орландовци“, временна автобусна линия 83А по маршрут от зоопарка до „Бели Дунав“, „Хан Кубрат“ и по маршрута двупосочно, автобусна линия 108 с маршрут от жк „Люлин“ 5, ул. „Хан Кубрат“, „Христо Силянов, Ломско шосе, по ул. „Хан Кубрат“ и по маршрута двупосочно.“

Разкриват се и нови автобусни линии от автостанциите „Орландовци“ и „Изток“ до гробищния парк „Малашевци“, както и от автостанция „Малашевци“ до ул. „Опълченска“ и обратно.

Ще бъде увеличен и броят на колите по някои от линиите на градския транспорт.

Служители на „Пътната полиция“ ще помагат на шофьорите при паркирането в районите на Централните гробища, „Бакърена фабрика“ и „Малашевци“.

 

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

CAPTCHA ImageChange Image