18.06.2026

Янев: Държавният ресурс се ползва в предизборна кампания

В предаването „Панорама“ по БНТ Стефан Янев,  каза че от миналия май месец не ползва транспорт от НСО“.

„Отнасял съм се с уважение и респект към тези хора. Там работят професионалисти. Понякога, ако се случи такъв инцидент с рисково каране, е виновен не водачът, а някой от пътниците, който настоява да се кара бързо. Аз лично никога не съм настоявал да се стигне някъде бързо. Въпрос на техния професионализъм е да не влизат в излишни рискове без нужда“.

Мисля, че в 90% от случаите шофьорът на НСО кара така, както иска този, когото го возят“, отбеляза Янев.

А Стефан Янев допълни: „Държавният ресурс се ползва в предизборна кампания, което нарушава правилата на демокрацията“.

БНТ, „Панорама“

 

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

CAPTCHA ImageChange Image