Лудогорец проведе последна тренировка в Унгария преди реванша с Динамо Минск
Отборът на Лудогорец снощи проведе заключителното си занимание преди утрешния мач-реванш от първия квалификационен кръг на Шампионската лига срещу Динамо Минск.
„Орлите“ тренираха на стадиона в унгарския град Мезьокьовешд, където утре ще се изправят срещу шампиона на Беларус.
Лудогорец спечели първия мач в България с 1:0 и влиза с по-голямо самочувствие в тази среща. При евентуален успех утре, разградчани ще се изправят срещу хърватския Риека.
Двубоят между Лудогорец и Динамо Минск ще се играе утре от 21:45. Срещата ще можете да наблюдавате на живо по DIEMA SPORT.
Източник: Gong.bg
