17.06.2026

Лудогорец проведе последна тренировка в Унгария преди реванша с Динамо Минск

Отборът на Лудогорец снощи проведе заключителното си занимание преди утрешния мач-реванш от първия квалификационен кръг на Шампионската лига срещу Динамо Минск.

„Орлите“ тренираха на стадиона в унгарския град Мезьокьовешд, където утре ще се изправят срещу шампиона на Беларус.

Лудогорец спечели първия мач в България с 1:0 и влиза с по-голямо самочувствие в тази среща. При евентуален успех утре, разградчани ще се изправят срещу хърватския Риека.

Двубоят между Лудогорец и Динамо Минск ще се играе утре от 21:45. Срещата ще можете да наблюдавате на живо по DIEMA SPORT.

 

Източник: Gong.bg

 

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

CAPTCHA ImageChange Image