Марго Роби: Синът ми е най-хубавото нещо, което ми се е случвало
Марго Роби даде първи коментар за майчинството девет месеца след като самата тя стана родител. 35-годишната актриса роди първото си дете през октомври 2024 г.
В интервю за Entertainment Tonight звездата призна: „Синът ми е най-хубавото нещо, което ми се е случвало. Ако нямаш деца, трудно можеш да разбереш това щастие.“
Роби е сред знаменитостите, които ревниво пазят личния си живот. Въпреки това, близък до нея сподели наскоро пред сп. People: „С Том Акърли от дълго време искаха да бъдат родители. Когато бебето се роди, двамата бяха най-щастливите хора на земята.“
За бременността й стана ясно едва два месеца преди раждането, след като папараци я уловиха по време на почивка в Италия. Почти година по-късно името на момченцето все още не е обявено публично.
Марго и Том се запознават през 2013-а, а година по-късно стават двойка. През 2016 г. двамата сключват брак на тайна церемония в Австралия. Оттогава освен партньори в живота са и съоснователи на продуцентската компания LuckyChap Entertainment.
