Информационна aгенция "Дартс Нюз" ©

Art&Show Изборът на редактора Любопитно

FranklinCovey България представя „7-те Навика на високоефективните хора“

Събитието ще се състои този петък, 30 март 2018 г., в конгресен център Рейнбоу плаза

„7-те Навика на високоефективните хора – Основи“ е сбор от 150 години история на успеха, през очите на различни лидери, синтезирана от световноизвестния мислител и лектор д-р Стивън Кови и FranklinCovey Institute. Бестселърът „7-те навика на високоефективните хора“ е позиционирана като №1 сред най-влиятелните бизнес книги на двадесети век и една от десетте най-влиятелни книги по мениджмънт в историята според Forbes, а д-р Кови е посочен от списание „Тайм“ като един от 25-те най-влиятелни американци в историята и е удостоен със седем почетни докторски титли.
Събитието ще се състои този петък, 30 март 2018 г., от 09:00 ч. в конгресен център Рейнбоу плаза, като екипът от лектори на FranklinCovey България ще представи основните техники и стъпки за постигане на желаните цели не само в бизнеса, но и в личен план. Ще се засегнат ключови теми и наболели проблеми като „прегряването“ на работното място, липсата на ефективност и приоритизиране на задачи, все по-трудното постигане на баланс между личния и професионалния живот, определянето на фокус върху изборите в нашето ежедневие и последиците от тях, както и много други. Всеки от гостите на събитието ще получи и сертификат FranlinCovey за успешно завършен курс, като сертификатът се признава и е разпознат в над 150 държави.
На въпроса „За кого е подходящ учебния семинар?“, Моника Темелкова, управляващ партньор във FrankilnCovey България, отговори: „7-те Навика на високоефективните хора“ е подходящ за абсолютно всички хора и организации, които търсят най-доброто в сферата на знанията, усъвършенстването и развитието в личен и професионален план, както и за хора готови да направят правилния избор в живота си и да започнат да градят бъдещето си според навиците на най-успешните лидери и компании на нашето време. Все пак, FrankilnCovey обучава 90% от компаниите във Fortune 100, което говори достатъчно.“
Може да се запишете за семинара тук: https://www.facebook.com/events/2306666546226358/

За FrankilnCovey България:
FrankilnCovey България е на пазара от 10 години и е символ на творчески подход в бизнеса и високо качество за редица клиенти. В световен мащаб FranklinCovey e с над 35 години история и е обучителна организация в областите: ефективност, продуктивност, доверие, реализация, продажби и лидерство. В САЩ FranklinCovey Institute подготвя, сертифицира и актуализира учебното съдържание на компанията, като за уникалността и високото ниво се грижи многоброен екип от преподаватели и практици по различни дисциплини. FranklinCovey е доставчик на учебни събития за 90% от организациите от Fortune 100 и за над 75% от компаниите от Fortune 500. Събитията ни с учебен характер са посещавани от световни лидери, сред които са икономисти, съветници по международна политика и икономика, както и държавни глави. Портфолиото ни е основа за редица престижни бизнес мениджмънт програми. То е запазена търговска марка и защитена интелектуална собственост на компанията
Повече за лекторите на FranklinCovey България може да видите тук:
http://franklincoveybg.com/about-us/

LEAVE A RESPONSE

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *