Информационна aгенция "Дартс Нюз" ©

Най-четени Спорт

Пари Сен Жермен записа втори успех в Лига 1

Пари Сен Жермен победи с 4:2 Страсбург на своя „Парк де Пренс“ в среща от втория кръг на Лига 1.

През първата част футболистите на Маурисио Почетино тотално доминираха и отбелязаха три гола чрез Мауро Икарди, Килиан Мбапе и Юлиан Дракслер. През втората част обаче Страсбург върна две попадения чрез Кевин Гамейро и Людовик Ажорк.
Пабло Сарабия в 85-ата минута донесе спокойствието за ПСЖ, но преди това Александър Джику получи червен картон в 81-ата минута.

Преди началото на двубоя домакините представиха новите си попълнения Лионел Меси, Джанлуиджи Донарума, Серхио Рамос, Ашраф Хакими и Жоржиньо Вайналдум. Само последните двама от тях обаче са сред титулярите.